Dagboka torsdag 15. desember 2016

Etter julebordet i går kveld, serveres torsdagsboka med tapasrester i matboksen. Kranselag er ikke bare for bønder I går inviterte entreprenøren på vår nye stadion til kranselag. Enklere sagt, det betyr at taket på det nye bygget er tetta, og det blei feira med kake og tale fra Stig-Ove Sandnes. Les mer på klubbens nettsider. Jula … Fortsett å lese «Dagboka torsdag 15. desember 2016»

Etter julebordet i går kveld, serveres torsdagsboka med tapasrester i matboksen.

Kranselag er ikke bare for bønder
I går inviterte entreprenøren på vår nye stadion til kranselag. Enklere sagt, det betyr at taket på det nye bygget er tetta, og det blei feira med kake og tale fra Stig-Ove Sandnes. Les mer på klubbens nettsider.

Jula kommer tidlig i år
Klubben gir alle som vil, og har tid, en julepresang i år. Torsdag 22. desember inviteres vi alle inn på selveste Supportertribunen (Kortside Sør) på Valle! Dette vil foregå i lunsjen til folka som svetter blod for at vi skal få ny stadion, så møt opp kl. 11 og la tårene renne mens du drømmer om den blå veggen av lyd som skal skremme vettet av bortesupportere fra og med september.

Vålerenga i dag
Du spanderer tidenes julegave på deg selv eller noen du er glad i: Sesongkort for 2017!

Legg igjen en kommentar