VPN.NO med app for Android

VPN følger opp klubbens lansering av app for Mac med å gi deg en ny app for Android (og Windows 8 med litt mikk)   Appen er enkel, men gir deg kjapp oversikt og tilgang til de sidene du må innom for å ha full oversikt over Vålerengas univers. Har du en tablet/telefon som kjører … Fortsett å lese «VPN.NO med app for Android»

VPN følger opp klubbens lansering av app for Mac med å gi deg en ny app for Android (og Windows 8 med litt mikk)

 

vpn app

Appen er enkel, men gir deg kjapp oversikt og tilgang til de sidene du må innom for å ha full oversikt over Vålerengas univers.

Har du en tablet/telefon som kjører Windows 8 kan du også bruke appen, men da krever det at du må laste ned et gratisprogram som f. eks Bluestacks eller en annen emulator, men det har du sikkert gjort allerede for å kjøre favorittappene dine i Windows 8.

 

Som alt annet fra VPN.no er den gratis og reklamefri.  Last ned VPN-NO APP

7 kommentarer til «VPN.NO med app for Android»

Legg igjen en kommentar