Dagboka onsdag 13. november

Fotballferie suger. Da er ventetida i god gang. Hva vi venter mest på, det stakkars A-laget vårt eller Unni Wilhemsen, klarer vi ikke å bestemme oss for. Gutta triller vel i gang mot Bærum utendørs i januar, mens jenta slår sine triller innendørs på Vertshuset fredag 7. mars. Blir det utsolgt klemmer hun til med … Fortsett å lese «Dagboka onsdag 13. november»

Fotballferie suger.

Da er ventetida i god gang. Hva vi venter mest på, det stakkars A-laget vårt eller Unni Wilhemsen, klarer vi ikke å bestemme oss for. Gutta triller vel i gang mot Bærum utendørs i januar, mens jenta slår sine triller innendørs på Vertshuset fredag 7. mars. Blir det utsolgt klemmer hun til med ny konsert lørdag. Og om den også er utsolgt blir det jaggu ny konsert søndag den 9. Billettpris kr 250. Les mer om Unni Wilhelmsen på Vålerenga Vertshus på klanen.no

Ellers…

  • Vi syns play-off er noe tøys. I dag møtes Ranheim og Sarpsborg i kampen om å bli Vålerenga-motstander neste sesong, mens det selvfølgelig burde vært Hødd mot Sarp. Uansett, vi satser på blått.
  • Tromsø fikk årets Fair Play pris, sannsynligvis for å rykke ned.
    Europa vs Adecco 2014. Vi gremmes.
  • Vålerengakaptein Christian Grindheim er tatt ut på Årets Lag i VG. Les mer på klubbens sider

Klubben i ditt hjerte
Forvirrende oppdatering i Dagbladet:

  • RBK og Godset leder.
  • Flere stemmer på Sarpsborg 08 enn serievinner Strømsgodset

Det eneste vi veit sikkert er at Vålerenga Fotball ligger godt an. Stem hver dag fram til 22. november. Stem fram Vålerenga Fotball her

Legg igjen en kommentar