Trådvurdering:
  • 0 stemmer - 0 gjennomsnitt
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamptråd Nidaros - VIF torsdag 02.10.25. kl. 1830
#11
(10-02-2025, 07:27 PM)Kristoffer Skreiv:
(10-02-2025, 07:12 PM)sorum2 Skreiv:
(10-02-2025, 07:05 PM)TreogNitti Skreiv: Caamano stod oppført i 2. rekka, men har ikke vært på isen?

Ser det står 50 sek på han. Benket etter time-out, eller skadet. La ikke merke til noe.

Har ikke sett han på is i det hele tatt. Så de 50 sekundene tror jeg må være feil. Han var visstnok på oppvarmingen. Får håpe det bare er sykdom og ikke nok en skade.

Syk eller skade må det vel være. Blir ikke benket etter et bytt (hvis han har vært på is). Hvis han da skjønte at han ikke kunne spille mer?

Uansett er det kun seier som gjelder nå. Driter i hvordan det skjer, bare alle 3 poengene blir med hjem til Oslo.
Svar
#12
Puh! Vi fikk halt den i land. Syns Nidaros gjør mye bra for å ødelegge for oss, og de står godt i tre perioder. Mye bevegelse og raske pass gjør at vi sliter litt med å etablere noe spill.

Men tre poeng er tre poeng. Det blir mye kokosresultater denne sesongen tror jeg.
Svar
#13
Caamano = lårhøne--- kan vel leges til lørdag?

Stor "unsung hero" for meg hittil er for meg uten tvil Magnus Brekke Henriksen. Står med 3+1 på 6 kamper. Står opp for laget og tar en fight med Ponomarenko når vi var i Sarp. Han, Pontus og Torrissen på is siste bytt i kveld. De tre som ofrer mest og som ikke minst forflytter seg veldig raskt, er aggressive og vinner puck! Pontus har nå 3+3 på 6 kamper. Over 1 poeng i snitt har han vel aldri hatt før. Han og Brekke våre to beste hittil, etter Mathis.
Svar
#14
(10-01-2025, 09:17 PM)sorum2 Skreiv: Tabellen https://www.flashscore.com/hockey/norway...s/overall/ 

Nidaros, første lag fra Trondheim på 11 år. 

Sist mot Oilers manglet vi Kenna, Røymark og Ekelund. Ny back kan være på inngang. En rutinert sådan. Norsk.

Ser det går flere rykter om Hamar gutten Saxrud Danielsen. Isåfall en bra signering, men  overraskende
Svar
#15
(10-02-2025, 09:33 PM)Espengoo Skreiv:
(10-01-2025, 09:17 PM)sorum2 Skreiv: Tabellen https://www.flashscore.com/hockey/norway...s/overall/ 

Nidaros, første lag fra Trondheim på 11 år. 

Sist mot Oilers manglet vi Kenna, Røymark og Ekelund. Ny back kan være på inngang. En rutinert sådan. Norsk.

Ser det går flere rykter om Hamar gutten Saxrud Danielsen. Isåfall en bra signering, men  overraskende
Hvor ser vi de ryktene?

Har hørt han skulle være ferdig i Frankrike. Men klubben skriver intet om dette.
Svar
#16
https://www.vartoslo.no/bydel-gamle-oslo...rt/1001121
Svar


Gå til forum:


Bruker(e) som leser denne tråden: 1 Gjest(er)